Drukarki Fiskalne
Drukarki Fiskalne Online
Profesjonalizm i Doświadczenie
Kasy Fiskalne
Urządzenia Przywołujące
Chcesz zmienić kasę fiskalną na system POS?
Zadzwoń a przyjedziemy z Prezentacją!

Drukarka fiskalna Emar Tempo Pro


Różnica ceny dla wariantu
Cena sprzedaży z rabatem
Cena brutto3062,70 zł
Cena netto2490,00 zł
Rabat
Cena / kg:
tempo63
tempo44
tempo41
tempo2
tempo1
Pierwsza na rynku drukarka z dotykowym wyświetlaczem operatora, znakomite rozwiązanie na miarę XXI wieku.
Urządzenie jest gotowe na Jednolity Plik Kontrolny oraz wyposażono je w interfejs Ethernet. Dzięki temu spełnia w tym zakresie wymagania projektowanych urządzeń fiskalnych według nowych przepisów. Połączenie z drukarką ON-LINE umożliwia dostęp do paragonów w dowolnym czasie i miejscu. Można również korzystać z podłączenia drukarki poprzez port USB, lub USB i RS232. Wtedy kopie paragonów będą ściągane prosto na komputer do którego drukarka jest bezpośrednio podłączona.
Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu
Tak
Informatyczny Nośnik Danych
Karta MicroSD
Eurofiskalizacja
Możliwość zaprogramowania dowolnej waluty, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż
Stawki VAT
7 (A...G)
Liczba PLU
165000
Nazwa towarów
40 znaków + 35 znaków dla opisu towaru
Typ mechanizmu drukującego
Termiczny, Seiko
Liczba znaków w wierszu
42
Szerokość papieru
57 mm lub 80 mm (opcja dodatkowo płatna)
Długość rolki papieru
80 m
Szybkość wydruku
do 200 mm/s
Obcinacz papieru
Tak
Wyświetlacz operatora
LCD graficzny 128 x 64 px
Wyświetlacz klienta
LCD graficzny 192 x 64 px
Porty standardowe
RS232, USB, Ethernet
Porty dodatkowe
Wi-Fi (opcja dodatkowo płatna), bluetooth (opcja dodatkowo płatna)
Szuflada
Tak, RJ 12 (6V-20V)
Obsługiwane urządzenia
Komputer, szuflada
Zasilacz zewnętrzny
DC 24V / 2,71 Ah
Wbudowany akumulator
11,1v / 2200 mAh
Wymiary
249 x 310 x 202 mm
Waga
~2 kg
Opis

 

 Pierwsza na rynku drukarka z dotykowym wyświetlaczem operatora.

Emar Tempo 3 z kopią elektroniczną to najnowszy model drukarki fiskalnej wykonany, przez firmę Emar , z myślą o nowoczesnych przedsiębiorcach. Dzięki zastosowaniu technologii  dotykowej jest to  pierwsza tego typu drukarka fiskalna na polskim rynku. 

 


 Drukarkę TEMPO PRO wyposażono w interfejs Ethernet. 

Dzięki temu spełnia w  tym zakresie wymagania projektowanych urządzeń fiskalnych według nowych przepisów. Połączenie z drukarką ON-LINE umożliwia dostęp do paragonów w dowolnym czasie i miejscu. Można również korzystać z podłączenia drukarki poprzez port USB, lub USB i RS232. Wtedy kopie paragonów będą ściągane prosto na komputer do którego drukarka jest bezpośrednio podłączona.

 

 


Nowoczesny wygląd  

jest kluczowym elementem aranżacji stanowiska kasowego, dlatego też urządzenie dostępne jest w dwóch, idealnie komponujących się z otoczeniem, wersjach kolorystycznych. Doskonale dopasuje się do każdego wystrój punktu handlowego.


       Czytelny wyświetlacz oraz kody 2D i QR

Drukarka zapewnia szybką i sprawną obsługę klientów oraz wysoki komfort użytkowania, dzięki czytelnemu wyświetlaczowi w rozdzielczości 128 x 64 pikseli. Umożliwia wydruk  grafiki reklamowej w nagłówku np. logo firmy, którą można zaprogramować dołączonym do drukarki programem. Tempo 3 drukuje kody 2D w standardzie QR Code w stopce paragonu, faktury oraz na wydrukach niefiskalnych.


Elektroniczna kopia paragonów   

to jedno z najbardziej nowatorskich rozwiązań w dziedzinie urządzeń fiskalnych. Zastosowanie karty pamięci SD zapewnia oszczędność miejsca, bez konieczności przechowywania papierowych wydruków, jak również obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Dane gromadzone na karcie pamięci, w każdej chwili, można przenieść na komputer, a następnie na płytę CD lub DVD. Bezpieczeństwo przechowywania danych zwiększa się dwukrotnie przez zastosowanie drugiej karty microSD , na którą dodatkowo zapisywana jest kopia elektroniczna. Zastosowanie programu „Emar Kopia” to trzecie rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo kopi elektronicznej.


   Paragon z NIP-em

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z 14 marca 2013 roku,  umożliwia wydruk paragonu z NIP-em nabywcy (na życzenie klienta). Paragon taki może pełnić rolę uproszczonej faktury, jeżeli należność nie wyniesie więcej niż 450 zł. 


Bezprzewodowa komunikacja   

poprzez bluetooth oraz Wi-Fi (opcje dostępne za dopłatą) zdecydowanie ułatwi organizacje stanowiska kasowego. Złącze Ethernet pozwala na korzystanie z wielu finkcji drukarki np.: prowadzenie sprzedaży, zapis kopii elektronicznej czy połączenie z systemem video-monitoringu.